Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Перед лицем своїх батьків, товаришів, професорсько-викладацького складу і героя України…

Цього року Свято присвячення першокурсників в курсанти відбулося 25 вересня. І не тільки більш ранній термін проведення відрізнив захід, що традиційно відбувся в БК «Авіатор» від тих, що мали місце в попередні роки. Вперше почесним гостем та безпосереднім учасником подій, пов’язаних з прийняттям першокурсниками присяги на вірність навчальному закладу, обраним спеціальностям та авіації взагалі стала людина, яка досягла в авіаційній галузі без перебільшення видатної висоти. Допомогти академії урочисто прийняти в ряди авіаційного братства нове поповнення прибув з Київа к.тех.н., льотчик-випробувач; Герой України (з врученням ордена "Золота Зірка", №1); президент ГО "Федерація авіаційного спорту України"; голова коорд. ради ГО "Асоціація літакобудівників", помічник ґенерального конструктора АНТК ім. О.К.Антонова з льотних питань Галуненко Олександр Васильович. Це ім’я добре відомо кожному українцю, якій цікавиться авіацією. Більш того – і українські шанувателі Книги рекордів Гінесса мають змогу пишатися своїм земляком: під час випробувань літака АН-225 «Мрія» Олександр Васильович встановив 263 світових рекорди (серед яких – 100 в одному польоті), що і зафіксовано в вищезгаданій скарбниці світових рекордів.
        Звертаючись до першокурсників, Олександр Васильович підкреслив, що Україні сьогодні вкрай потрібні фахівці, яких готують в Державній льотній академії України і він особисто впевнений що у кожного курсанта, який сумлінно опановує знання, які йому передають висококваліфіковані фахівці цього славетного навчального закладу, з’являються значні перспективи гідного місця в авіаційної галузі.
        В своїй промові шановний гість відзначив, що день своєї присяги, він запам’ятав на все життя…
        Залишається сподіватись, що наші сьогоднішні першокурсники колись так само досягнуть значних професійних успіхів будуть згадувати це Свято присвячення в курсанти в своїх словах настанови майбутніх поколінь авіаторів світу.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5
Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10
Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2021 г. Все права защищены.vacancies worldwide