Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

«Вічний як народ»

З нагоди святкування знаменної дати – 200-річчя від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, а також з метою вивчення життєвого шляху та творчої спадщини Кобзаря 25 лютого відбувся конкурс творчості факультетів Кіровоградської льотної академії НАУ – «Вічний як народ».

Кожен факультет представляв своє бачення національної свідомості в контексті постаті Т.Г. Шевченко.

Захід пройшов на високому ідейно-художньому рівні. Конкурс складався з п’яти номінацій:

- хореографічний (перше місце здобув танцювальний колектив факультету менеджменту з українським танцем – курсанти 433 к/в, друге – танцювальний номер «Повзунець» факультету ЛЕ, третє – факультет ОПР);

- співочий (неповторним вокалом зачарували присутніх – Малюкова Єлизавета 491а к/в, Козлова Марина 211 к/в, Доброволянська Марина - представниця факультету ОПР);

- родзинкою конкурсу стала номінація «Битва хорів факультетів» з виконанням пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» (в цій номінації перше місце зайняв факультет обслуговування повітряного руху). Погодьтеся: в реаліях сучасності побачити відразу три курсантських хорових колективи, які натхненно та яскраво на високому майстерному рівні співають українською мовою – це дійсно дивне та несподіване видовище;

- літературна композиція (перше місце в номінації отримали Желіба Дарина та Соловйова Арина – факультет ОПР, друге – Михайло Грекуляк, Альберто Гума факультет ЛЕ, третє – Коваленко Анна, Снєгур Анастасія менеджмент);

- театралізація та режисерське бачення Т.Г. Шевченка (факультети представили оригінальні сценарії з ведучими, котрі дали змогу глядачам відчути ті духовні та вольові протистояння, що тільки можна побачити у Великого Тараса… Саме тому він для нас і є … «Вічний як народ». Перше місце в номінації отримав факультет льотної експлуатації, друге – обслуговування повітряного руху, третє – менеджмент).

Оцінював конкурс наступний склад журі: доцент кафедри соціально-гуманітарних наук Романько Ірина Іванівна, науковий співробітник Кіровоградського обласного художнього музею Дмитрієва Леся Петрівна, керівник напряму соціальних програм Кіровоградського регіонального управління «Приватбанк» Титаренко Наталя Миколаївна, редактор сайту «Тусовка» Талашкевич Вікторія, директор науково-технічної бібліотеки, кандидат педагогічних наук Афанасьєва Людмила Василівна.

Оцінювання конкурсу проходило за десятибальною системою кожного номеру в номінації, та факультету окремо. Оцінка факультету обумовлена: кращим розкриттям теми, оригінальністю представлення матеріалу.

Поважному журі було надзвичайно складно визначитися з переможцем. Кожен факультет відзначався своєю оригінальністю, творчим підходом до розкриття теми, а надзвичайна позитивна енергетика, яка охопила весь зал, змусила кожного відчути себе справжнім патріотом своєї Батьківщини!

В кожному конкурсі є переможці: перше місце за результатами журі та глядацької любові здобув факультет обслуговування повітряного руху, друге почесне місце виборов факультет льотної експлуатації, третє місце – факультет менеджменту.

Однак в цьому творчому конкурсі хочеться відзначити колективи всіх трьох факультетів, оскільки та дружня та тепла атмосфера, що панувала в Будинку Культури, ще раз нагадувала нам, що ми колектив однодумців, який завжди плідно працює разом. До речі – це був такий рідкісний захід, коли глядацька зала не тільки самостійно, без примусу, заповнилася майже повністю, але й при цьому емоційно реагувала на кожний виступ, аплодувала та час від часу навіть стогнала від захвату, не поспішала розходитися, навіть коли конкурсну програму було вичерпано… Мабуть саме така зустріч глядачів посилювала творчі здібності виконавців та вони перевершували самі себе. На жаль – красу й велич того конкурсу неможливо описати словами. Але у членів колективу КЛА НАУ є можливість побачити заключний гала концерт в рамках творчого конкурсу – «Вічний як народ», який заплановано у будинку культури «Авіатор» на 27 березня 2014 г.. Приходьте – не пошкодуєте!

Фото 1 Фото 2 Фото 4 Фото 5 Фото 3
Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10
Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15
Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2021 г. Все права защищены.vacancies worldwide