Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

ХХХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та курсантів «Авіація та космонавтика: стан, досягнення і перспективи»

Відповідно до плану Міністерства освіти і науки України 12 квітня 2012 року відбулася ХХХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та курсантів «Авіація та космонавтика: стан, досягнення і перспективи», яка присвячена Всесвітньому Дню авіації і космонавтики та поєднала у собі прагнення всіх учасників розкрити свої здібності в тих чи інших напрямах наукової діяльності, поділитись своїми науковими здобутками, обмінятись ідеями та досвідом наукової роботи.
        Конференція надала прекрасну можливість для спілкування в області науки зі студентами – курсантами Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету, Слав’янського коледжу Національного авіаційного університету, Державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, інституту імені Святого Миколая Міжрегіональної академії управління персоналом та іншими.
        Зі вступним словом на пленарному засіданні виступив начальник академії, доктор технічних наук, професор Неділько С.М. який привітав всіх присутніх та надав оцінку наукової діяльності курсантів та молодих вчених. Навчаючись в академії, курсанти мають змогу отримувати не тільки знання за обраною спеціальністю, а й отримати досвід та перші свої результати науково-дослідної роботи.
        Зі словами привітання на пленарному засіданні виступив член Наглядової ради академії, кандидат технічних наук, Герой України, Заслужений льотчик-випробувач СРСР, Заслужений працівник транспорту України, людина, яка перша підняла в небо легендарний літак АН-225 «Мрія» на якому встановлено 110 світових авіаційних рекордів в одному польоті і його ім’я занесено у книгу рекордів Гінеса Галуненко О.В.
        В своєму виступі заступник начальника академії з навчальної та наукової роботи к.т.н., доцент Обідін Д.М. сказав, що навчально-науковою роботою (підготовкою наукових доповідей, виконання рефератів, курсових та дипломних робіт) згідно з навчальним планом охоплені всі курсанти академії. Тематика курсантських наукових досліджень націлена на підвищення професійної підготовки пілотів, фахівців з обслуговування повітряного руху і спрямована на розробку автоматизованих начальних програм та тренажерів; розробку сучасних технологій конструкції та експлуатації авіадвигунів і повітряних суден.
        В кінці своєї доповіді Обідін Д.М. зачитав наказ начальника академії від 02.04.2013р. № 339 «Про підсумки проведення І туру Всеукраїнської студентської Олімпіади 2012-2013 н.р.» та Наказ Міністра освіти і науки України про нагородження курсантів академії - переможців Олімпіади з навчальної дисципліни «Організація і технологія проведення пошуково-рятувальних робіт» дипломом І ступеня – Гаєвську Ольгу та дипломом ІІ ступеня - Семенову Анну.
        Начальник академії, д.т.н., професор Неділько С.М. та к.т.н., Герой України Галуненко О.В. вручили дипломи курсантам академії.
        Пленарне засідання продовжив виступ курсанта 121 к/в Жданова Івана на тему: «Визначні авіатори – наші земляки. Герой Радянського Союзу Василь Мацієвич (до 100-річчя від дня народження)», науковий керівник - к.і.н., доцент Романько Ірина Іванівна.
        Доповідь супроводжувалась розглядом слайдів про визначного авіатора – Героя Радянського Союзу Василя Мацієвіча.
        Також відбулися доповіді:
        - курсанта 78М к/в Дмитрієва Игоря на тему: «Автоматизированная система индивидуальной тренажерной подготовки авиадиспетчера на базе многофункционального интеллектуального тренажера управления воздушным движением», науковий керівник - к.т.н., доцент Неділько В.М.;
        - курсанта 194 к/в Гержова Андрія на тему: «Синтез модели формирования решений в адаптированных системах планирования распределения воздушного пространства», науковий керівник - д.т.н., доцент Хращевський Р.В.;
        - курсанта 481б К/в Рибачок Вікторії на тему: «Перспективи розвитку кластеру як форми організації авіатуристичного бізнесу в Кіровоградському регіоні», науковий керівник - к.пед.н., доцент Щоголєва І.В.;
        - курсанта 18М к/в Мелех Анастасії на тему: «Запобігання авіаційним подіям за матеріалами розслідування, які пов’язані з порушенням правил взаємодії в екіпажі», науковий керівник - к.пед.н. Задкова О.В.
        Подальша робота проходила у 17 секціях, підготовлено 546 доповідей.
        Організаційний комітет дякує науково-педагогічним працівникам академії, молодим вченим, аспірантам, курсантам та гостям за активну участь в роботі конференції та зичить всім успіхів у науковій діяльності.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5
Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10
Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15
Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2021 г. Все права защищены.vacancies worldwide