Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ

Об академии

«Кубок Першокурсника»

2 ноября 2009

НОВИНИ СПОРТУ ДЛАУ

Традиційно спортивне життя в ДЛАУ кожного року починається зі змагань «Кубок Першокурсника». Не став виключенням і цей рік. Почалися змагання «Кубок першокурсника» з настільного тенісу: І місце — ФМ, II місце — ФОПР, III місце — ФЛЕ.

У особистих змаганнях серед чоловіків: I місце — Демідов Андрій 692 к/в; II місце — Степанов Герман; III місце — Ткачук Леонід 891 к/в. Особисті змагання серед дівчат: І місце — Малюкова Єлизавета 492 к/в; II місце — Андронова Анастасія 493 к/в; III місце — Мельник Анастасія.

«Кубок першокурсника» з баскетболу пройшов у цікавій боротьбі, як і завжди прийняли участь у змаганнях іноземні студенти з Монголії, які й посіли І місце. Друге зайняла команда Рятувальників, III — ФЛЕ.

Багато глядачів були присутні на змаганнях з футболу. Переможців виявили тільки після серії післяматчевих пенальті, команда АО і БАТ з рахунком 4:1 обіграла команду ФОПР (основний час — 1:1). Третє місце посіла команда ФЛЕ, IV місце — Бортінженери.

Змагання з волейболу виграли першокурсники ФОПР, II місце — ФЛЕ, III місце — Рятувальники.