Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Національне виховання курсантського складу

30 марта 2009

На ім’я ректора ДЛАУ надійшов лист від управління культури і туризму Кіровоградської ОДА, в якому повідомляється про наступне.

26 березня у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія проведено масовий захід "Іван Котляревський та його "Наталка Полтавка", присвячений відзначенню міжнародного Дня театру.

Справжньою окрасою заходу став виступ колективу "Чиста криниця" Будинку культури "Авіатор". Просимо передати нашу вдячність Ніні Миколаївні Бредихіній, Юрію Івановичу Малиновському, Валентині Іванівні Петровій, Наталії Тимофіївні Петренко, Станіславу Володимировичу Скерлету, Тетяні Іллівні Степаненко, Ларисі Петрівні Матенчук, Наталії Миколаївні Нежурбіді, Галині Максимівні Димурі, старшому викладачу Ларисі Павлівні Скриль та курсантам академії Марині Кібрик (682 к/в), Олександрі Мусійко (861 к/в), Дарії Варламовій (682 к/в), Тетяні Федоренко (682 к/в), Михайлові Коліжуку (782 к/в), Іллі Ізбашу (782 к/в), Віталію Лукашину (782 к/в), Нікіті Пузиренку (782 к/в), Олександру Турику (181 к/в), Віктору Лукащуку (771 к/в),

Ми плідно співпрацюємо багато років і маємо надію на продовження цієї роботи з колективом та його керівником Бредихіною Н.М. у справі патріотичного та естетичного виховання молоді на основі використання культурної спадщини українського народу. Дякуємо керівництву Державної льотної академії України за сприяння!

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2020 г. Все права защищены.vacancies worldwide