Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ

Об академии

Новости спорта ГЛАУ

30 ноября 2010

Волейбол, футбол

27 листопада в с.м.т. Олександрівці відбулися обласні змагання колективів фізичної культури з волейболу, на які були запрошені збірні команди ДЛАУ. В результаті, серед 8 команд, І місце і Кубок вибороли наші дівчата, хлопцям дісталося ІІІ місце.

26 листопада в спортзалі СК «Ікар» відбувся баскетбольний турнір приурочений 86-й річниці незалежності Монголії, в якому прийняли участь 4 команди монгольських курсантів.

Учасників привітав проректор з МВ та АБ Москвичов В.В.

В змаганнях були, як і ведеться, чемпіони, але перемогли всі учасники і вболівальники, переміг – здоровий спосіб життя.

За організацію і проведення змагань велике спасибі тренеру з баскетболу ДЛАУ, в минулому штурману, Іванову Віктору Олександровичу.