Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ

Об академии

СПОРТИВНI НОВИНИ

23 ноября 2011

Змагання на “Кубки першокурсника” i в рамках XXVI Спартакiади академiї

З вересня по листопад в академії проводились традиційні змагання на „Кубки першокурсника” з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів. Метою змагань було відбір кращих спортсменів у збірні команди академії.

Першокурсники факультетів ЛЕ і ОПР показали свою організованість, цілеспрямованість, завзятість в досягненні мети, а саме – перемоги, яка в цьому році дісталась факультету ОПР.

Велика подяка викладачам кафедри, які організували і проводили змагання.

З 24 жовтня по 1 листопада змагання в рамках XXVI Спартакіади академії розпочали футболісти. Змагання проводились між ротами. Першість виборювали 13 команд, підтримувані своїми „фанами”.

Досить високу підготовку показали футболісти 79, 70, 17 і 18 роти. Вони і вирішували у фінальних поєдинках кому дістанеться пальма першості.

Вболівальники побачили не лише гарну гру, але і один із найкращих моментів у футбольних баталіях – визначення переможців через пенальті.

Отже, перше місце виборола 70 рота, на другому – 79 рота, третє дісталося футболістам 17 роти.

Слова подяки заслуговують тренер збірної академії з футболу Таран С.М., який безперечно провів змагання і його помічники-судді: Іщенко A.B., - викладач кафедри Ф і ПФП і Пирог О.О. - аспірант академії.

Наступний вид спорту XXVI Спартакіади – баскетбол, який буде проводитись на протязі листопада - грудня 2011 року.