Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

XXXI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та курсантів

13 апреля 2011

12 квітня 2011 року відбулася традиційна науково-практична конференція молодих учених та курсантів, яка присвячена Всесвітньому Дню авіації і космонавтики.


У роботі конференції крім аспірантів та курсантів академії взяли участь молоді вчені та студенти Одеського державного педагогічного університету, Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, Кременчуцького льотного та Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету (м.Київ) та Кіровоградського медичного коледжу.

Зі словами привітання на пленарному засіданні виступив ректор академії, кандидат технічних наук, професор Неділько С.М. Він привітав всіх присутніх, надав оцінку курсантській науковій діяльності та вручив грамоти курсантам за активну участь в науковій конференції і грамоти викладачам академії за плідну роботу з обдарованою молоддю та за значний внесок у підготовку та проведення конференції.

Слово для доповіді було надано Першому проректору з навчальної та наукової роботи Дрезналю Артуру Генріховичу, який звернув увагу присутніх на деякі досягнення наукового життя ДЛАУ та їх підґрунтя. Доповідач особливо наголосив на тому, що навчально-науковою роботою (підготовкою наукових доповідей, виконання рефератів, курсових та дипломних робіт) згідно з навчальним планом охоплені всі курсанти академії; протягом 2010/2011 навчального року в академії працювало більше 60 наукових гуртків та груп.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, в академії у січні-березні 2011 року проходив І етап Всеукраїнської студентської Олімпіади із 34 навчальних дисциплін та спеціальностей. В першому відбірному турі взяли участь 580 курсантів, з яких 28 курсантів стали переможцями.

Курсанти які зайняли призові місця у І турі будуть приймати участь у ІІ турі Олімпіади у базових вищих навчальних закладах.

Курсанти ДЛАУ взяли участь у Олімпіаді Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут»: 3 курсанта з дисципліни теоретична механіка (Кондратенко Катерина, Гаркуша Богдан, Жерніченко Аліса), у Міжнародній науковій конференції студентів “Політ-2011” Національного авіаційного університету виступили з докладами 6 наших курсантів та аспірантів.

В академії щорічно проводяться конкурси студентських наукових робіт, в яких взяло участь 165 курсантів.

В 2011 році на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу було подано 6 наукових робіт. Курсант ДЛАУ Задков Михайло конкурсною комісією Національного аерокосмічного університету ім. М.Е.Жуковського «Харківський авіаційний інститут» був нагороджений дипломом за ІІ місце (секція: «Авіа- та ракетобудування»).

За активну участь у науковій роботі молодим вченим надається підтримка держави. Це – стипендії Кабінету Міністрів України, які в 2010 році отримали Щербина Юрій Валерійович (доцент кафедри інформаційних технологій) та Циганков Олександр Валерійович (завідувач кафедрою загальнотехнічних дисциплін та авіаційної хімії).

Також на пленарному засіданні конференції було оголошено інформацію про те, що саме 12 квітня відзначає свій день народження відомий випускник Кіровоградського льотного навчального закладу – Герой Радянського Союзу, льотчик-космонавт Игор Волк, на честь якого пролунали щирі оплески присутніх і відеофільм про якого було продемонстровано. Також присутні поздоровили з ювілеєм одного з дуже гідних співробітників ДЛАУ, який присвятив служінню авіації все своє життя – командира курса Матенчук Віталія Дмитровича.

Кожен з факультетів ДЛАУ надав для пленарного засідання по кращій доповіді.

Подальша робота конференції проходила у 25 секціях, для яких було підготовлено 499 доповідей.

Організаційний комітет дякує всім викладачам академії, молодим вченим, аспірантам, курсантам та гостям з інших вузів за активну участь в роботі конференції та зичить всім успіхів у науковій діяльності.

Оргкомітет
  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2020 г. Все права защищены.vacancies worldwide