Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Май

30 мая 2011

Студентство підтримує реформу вищої освіти
25 травня 2011 року у м. Києві в конференц-залі Київського національного лінгвістичного університету відбувся Всеукраїнський форум лідерів студентського самоврядування "Вимоги студентів - реальність", організований Всеукраїнською студентською радою, Національним студентським союзом, громадською ініціативою "Студентський захист", Українською асоціацією студентського самоврядування та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Студентська республіка" на звернення низки органів студентського самоврядування який проходив.

Всеукраїнська олімпіада «Авіація та космонавти­ка. Аеронавігація»

30 мая 2011

З 24 по 26 травня на базі Житомирського військового інституті ім. С.П. Корольова НАУ проводився ІІ етап Всеукраїнської студент­ської олімпіади «Авіація та космонавтика. Ае­ронавігація».

НОВОСТИ СПОРТА

23 мая 2011

● Гусары от авиации;
● XXVI Спартакиада курсантов;
● Баскетбол.

Відбулося свято останнього дзвоника на ФМ та ФОВД

16 мая 2011

Нарешті настала та мить, коли ми з гордістю можемо заявити: «Ми - випускники Державної льотної академії України». Є особ­ливий привід для гордості - наш випуск увійде в історію, так як у цьому році академія святкує своє 60-річчя, 25-річчя від дня заснування фа­культету ОПР та 10-річчя факультету менедж­менту та економіки!

Дорогою доблестных отцов и дедов

10 мая 2011

В этом году День Победы в нашем учебном заведении отметили по новому сцена­рию. И не удивительно – ведь год идёт юбилейный для кировоградского лётного. А значит: наша доблестная история - в центре особого внимания.

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2021 г. Все права защищены.vacancies worldwide