Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Відбулося свято останнього дзвоника на ФМ та ФОВД

16 мая 2011

Нарешті настала та мить, коли ми з гордістю можемо заявити: «Ми - випускники Державної льотної академії України». Є особ­ливий привід для гордості - наш випуск увійде в історію, так як у цьому році академія святкує своє 60-річчя, 25-річчя від дня заснування фа­культету ОПР та 10-річчя факультету менедж­менту та економіки!

А скільки нам прийшлося пережити та пройти у стінах академії?

Пам’ятаєте наш перший дзвоник і пари, які здавалися такими безкінечними? Перші емоції, новий колектив, знайомства, більшість з яких перетворилися на справжню дружбу. А як складали першу сесію й вдавалися до різноманітних «хитрощів», аби тільки отримати бажані результати. Вечори під гітару та веселі пісні, від яких не можна було відірватися... Форма, яка стала незамінним помічником, коли зранку постає питання «а що ж вдягти?». Походи, які загартовували наш дух та витривалість, робили нас більш згуртованими та відповідальними. Щороку декан факультету менеджменту та економіки Залевський А.В. збирає групу активістів для туристичної подорожі по славнозвісному Кримському півострові, після якої ні вогонь, ні вода не зломить твій дух.

Як на очах один у одного ми дорослішали, змінювали свої пріоритети та світогляд, ставали духовно багатшими та мудрішими, усвідомлювали значимість вибраної професії та відчували її цінність.

А чого тільки коштує турбота наших харизматичних деканів, за якими як за кам’яною стіною та уважних, вимогливих викладачів. Серйозний Невініцин А.М, відповідальний Шульгін В.А та креативний Залевський А.В. завжди знають вимоги та побажання своїх курсантів, враховуючи їх при прийнятті рішень від сесії до сесії.

А час ішов. Здавалося 5 років, це так багато, чого поспішати…А тут…поріг випуску.

Для кожного з нас навчання в академії стало частиною нашого буття. Ми стали однією великою сім’єю з відкритою душою, яка з кожним роком була ще міцнішою, дружнішою та відповідальнішою. Ми підтримували один одного у важкі хвилини та раділи спільним перемогам.

Ми разом готові вступити до дорослого життя і в подальшому співпрацювати для досягнення спільної мети. Бути одним організмом, цілим, який неможливо буде перемогти та котрий буде диктувати свої правила та затверджувати їх.

Льотна академія – це наша alma mater, котру ми будемо згадувати з вдячністю та посмішкою на обличчі та відчуттям гордості від того, що ми навчалися в її стінах. Зберігайте це почуття у своєму серці та при любій можливості подумки повертайтеся до нього.

З величезною вдячністю звертаємося сьогодні до всіх тих членів колективу ДЛАУ, яки приймали участь у нашому навчанні, становленні, професійному зростанні. Миру вам і злагоди, щастя, здоров’я, довгих років натхненної праці та талановитих абітурієнтів!!!

Власенко Наталія, 461а к/в
  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2020 г. Все права защищены.vacancies worldwide