Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Щорічна міжнародна науково-практична конференція на базі КЛА НАУ

21 ноября 2012

Згідно плану Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 15.11.2012р. у Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Управління високошвидкісними рухомими об’єктами та професійна підготовка операторів складних систем».

Мета даного заходу – підвищення рівня професійної надійності системи обслуговування повітряного руху України та систем автоматизованого керування повітряним судном (ПС) за рахунок гарантованого формування і постійної підтримки у авіадиспетчерів навичок та умінь управління повітряним рухом в очікуваних і нештатних ситуаціях та забезпечення функціональної стійкості інтелектуалізованих систем автоматичного керування рухом ПС.

До участі у роботі конференції надіслали доклади науковці, високопрофесійні авіаційні фахівці та молоді учені з технічного університету Софії та Варни; університету м. Ноттингем (Англія); Академії збройних сил Словакії; Московського державного будівельного університету; Національного авіаційного університету, м.Київ; Національного транспортного університету, м.Київ; Харківського університету повітряних сил та інші.

Учасників конференції привітав начальник академії, доктор технічних наук, професор Неділько С.М., який надав оцінку наукової діяльності в академії, підкреслюючи, що науковий супровід освітнього процесу та широке використання в ньому результатів наукових досліджень є неодмінною умовою надання якісної вищої освіти. Ми повинні підняти в академії як кількість, так і якість фундаментальних та прикладних наукових досліджень, у тому числі – за проблемами освітнього процесу.

Пленарне засідання продовжили виступи завідувача кафедрою аеронавігації КЛА НАУ, доктора технічних наук, доцента Р.В.Хращевського на тему: «Методологічні основи синтезу адаптивної системи планування розподілу повітряного простору»; директора науково-виробничого інституту аеронавігації КЛА НАУ, завідувача кафедрою інформаційних технологій, кандидата технічних наук, доцента В.М.Неділько на тему: «Розробка та впровадження багатоцільового моделюючого комплексу обслуговування повітряного руху»; професора кафедри інформаційних технологій КЛА НАУ, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреата Державної премії Криму в галузі науки і техніки, заслуженого винахідника України, доктора технічних наук, професора С.В.Козелкова на тему: «Перспективы создания радионавигационного плана Украины».

Подальша робота проходила у 5 секціях, де обговорювались наступні наукові проблеми:
        - удосконалення методів професійної підготовки операторів особливо складних систем керування за рахунок створення та впровадження новітніх автоматизованих систем навчання, у тому числі інтелектуальних тренажерних засобів;
        - розробка та впровадження нових технологій та засобів, що сприяють підвищенню професійної надійності операторів особливо складних систем керування, удосконалення інформаційного забезпечення професійної діяльності операторів особливо складних систем керування, створення і впровадження систем підтримки прийняття рішень та інтелектуальних функціональних систем автоматичного управління польотом ПС.

На секціях «Технології та методи навігації і управління високошвидкісними рухомими об’єктами», «Технології та методи професійної підготовки операторів складних систем», «Удосконалення професійної підготовки фахівців з пошуку, рятування та авіаційної безпеки», «Фундаментальні та технічні науки у системі навігації і управління високошвидкісними рухомими об’єктами», «Економіко-управлінські та правові аспекти професійної підготовки авіаційних фахівців» виступили магістри академії, а також аспіранти, молоді учені та викладачі всіх кафедр.

Програму науково-практичної конференції успішно виконано, що сприяє обміну науковим досвідом, збагачує знаннями та корисним спілкуванням науковців і молодих учених з фахівцями інших вузів.

Організаційний комітет дякує всім науковцям, професорсько-викладацькому складу академії, гостям з інших вузів за активну участь у роботі конференції та бажає всім успіхів у науковій діяльності.

Оргкомітет конференції
  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2020 г. Все права защищены.vacancies worldwide