Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

«НАУ МАЄ ТАЛАНТ»

1 ноября 2012

26 жовтня 2012 року в Центрі культури та мистецтв НАУ пройшов фінал конкурсу «НАУ має талант». За перемогу боролися переможці конкурсу в НАУ та всіх структурних підрозділів університету. Наш навчальний заклад на цьому поважному заході представляв «Бенд», сформований з числа учасників духового оркестру.

Номер, з яким виступали наші курсанти, був самим складним до виконання - виконувалась композиція «Дим на воді». Глядачі висловили нам своє захоплення гучними оплесками на біс. Високоповажне жури також не залишилося байдужим - отримали третє місце, серед вісімнадцяти конкурсних номерів, яке вважаємо високим. Тім більш, що в такому конкурсі ми приймали участь вперше! Варто відзначити, що свою позитивну роль зіграв курсантський формений одяг, в якому ми виступали. Журі відзначило, що наша форма вигідно виділяла курсантів академії серед інших.

Перше місце виборов Олексій Бігун (Житомирський військовий інститут ім.С.П.Корольова НАУ), друге - Андрій Матирко (Криворізький коледж НАУ). А в загалі – участь у такому заході вже була перемогою кожного колективу, учасника. Це було яскраве й дивовижне шоу, яке переконливо демонструвало, що авіатори – особливі й дійсно в університеті та його підрозділах багато талановитої молоді!

Наш оркестр приймає участь майже у всіх урочистостях улюбленої Кіровоградської льотної академії отже завжди з вами, курсантами, викладачами, співробітниками навчального закладу й завжди відчуваємо вашу прихильність. Навіть під час виступу на конкурсі всі ви – наші кіровоградські прихильники – були разом з нами, в наших серцях. Ми старалися і для вас теж, і з усіх сил прагнули показати, що і КЛА НАУ має талант, дуже хотіли не підвести рідний ВНЗ! Сьогодні раді доповісти, що успішно впоралися з високою місією і готові до нових зустрічей!


  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2020 г. Все права защищены.vacancies worldwide