Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :

Об академии

СПОРТИВНИЙ КОЛЕЙДОСКОП

1 ноября 2012

Завершальним видом програми змагань на „Кубок першокурсника” відбулися змагання з легкої атлетики – королеви спорту, які проводилися з бігу на 100м. (хлопці і дівчата), 800м. (дівчата), 1500м. (хлопці), естафети 4х100м.

ЗМАГАННЯ ЛЕГКОАТЛЕТІВ.
На старти вийшло 65 хлопців і 35 дівчат з усіх трьох факультетів академії.

Призові місця розподілилися:
100м. хлопці:
І – Федоровський Григорій 211к/в - 12,1 сек.
ІІ- Думайло Павло 623 к/в - 12,4 сек.
ІІІ- ІV - Дейнека Антон 821к/в - 12,5 сек
ІІІ- ІV – Боровльов Владислав 121 к/в - 12,5 сек.

100м. дівчата:
І- Довгань Настя 623 к/в - 15,6сек.
ІІ- ІІІ – Дорохова Юля 822 к/в - 16,1сек.
ІІ- ІІІ – Бірюкова Лада 122 к/в - 16,1сек.

800м. дівчата:
І – Малиняк Ельвіна 623 к/в - 3.31.8 сек.
ІІ- Россохань Валерія 623 к/в - 3.34.5 сек.

1500м. хлопці:
І- Думайло Павло 523 к/в - 5.15,2 сек.
ІІ- Разводовський Іван 121 к/в - 5.17.5. сек.
ІІІ- Аношкін Віталій 822 к/в - 5.17.7. сек.

Естафета 4х100м.
І – четвірка з факультету ЛЕ – 50,1сек.
ІІ – спортсмени факультету ОПР – 52,3 сек.
ІІІ – спортсмени факультету менеджменту – 54,3 сек.

У загальному командному заліку І місце вибороли спортсмени факультету ЛЕ, ІІ – факультету ОПР і третіми стали легкоатлети факультету менеджменту.
За організацію і проведення змагань велика подяка тренеру з легкої атлетики ст. викладачу кафедри Підкопайлу В.М., ст. викладачу Захаровій О.В., викладачам Промоскаль Л.М., Свиріпі Л.Д., Боброву А.М., Редозубовій Є.О.

БАСКЕТБОЛ

Успішно для нашої збірної команди розпочався сезон 2012 – 2013 року Чемпіонату Баскетбольної Ліги області.
Перша гра з Національним технічним університетом (62:42) на користь „Ікара” показала, що у нас непоганий потенціал для участі у таких престижних змаганнях.
Перемога у двох інших зустрічах з БК Моноліт (Кіровоград) і БК „Орлі” (Помічна) (81:55) – це довели.

Слід відзначити, що у нашій підгрупі грають професіонали – команда баскетбольного клубу Кіровоград (перша ліга). Тож чергова гра має бути цікавою і дуже напруженою.

СПАРТАКІАДА НАУ

26 – 28 жовтня у м. Києві відбулася Спартакіада на призи ректора НАУ.
Від академії приймали участь збірні команди академії з футболу і волейболу.
Футболісти, обігравши в 1/4 фіналу команду Кріворізьського авіаційного коледжу (2:1), у напівфіналі Київський радіо - механічний коледж (1:0) зустрілися з аутсайдерами з Національного авіаційного університету і впевнено вирвали перемогу (1:0), що дало їм можливість стати Чемпіонами Спартакіади.

Відзначились гравці Ндонг Н.Дієго (2 голи), Талахадзе Г.(1 гол), Колесник Є. (1 гол).
Волейболісти також показали високий рівень підготовки перемігши Житомирський військовий інститут ім. Корольова (2:0), Слав’янський коледж (2:0) і Національний авіаційний університет (2:0) вибороли заслужене І місце у Спартакіаді.
За підготовку команд велика подяка тренерам Тарану С.М. і Нелєпіній З.Д.

І ще раз про футбол.
Закінчився Чемпіонат міста з футболу. З 8-ми команд вихованці тренера Тарана С.М. стали другими.