Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ

Ноябрь

20 ноября 2012

НОВИНИ СПОРТУ

Жовтень – листопад для академії впевнено можна назвати футбольними місяцями.

Стартував перший вид ХХVІІІ Спартакіади КЛА НАУ серед курсантського складу – футбол.

Курсанти змагалися на протязі майже трьох тижнів. Всі команди показали непогану підготовку. Це 10, 89, 72, 11, 70, 12 роти, але в основну боротьбу за право називатися чемпіонами Спартакіади з футболу вступили кращі – 79 і 18 роти, де з рахунком 3 : 1 перемогли спортсмени факультету льотної експлуатації.

Велика подяка за належну організацію змагань тренеру з футболу Тарану С.М., а також за допомогу в організації суддівства викладачу кафедри Ф і ПФП Іщенку А.В. і аспіранту Пірогу О..

8 листопада відбулася фінальна гра на Кубок міста між командами СК „Ікар” та „Олімп”. Основний час закінчився в нічию, але у додатковому – наша збірна поступилася гостям, які і стали володарями Кубка.

3 вересня 2011 року по листопад 2012 року проводилися змагання відкритої студентської ліги області з волейболу серед чоловічих команд.

Наші волейболісти під керівництвом тренера Нелєпіної З.Д. впевненими кроками йшли до перемоги, демонструючи свою витримку, наполегливість і майстерність, що їм і вдалося - Кубок студентської волейбольної ліги в академії.

17 листопада - у Міжнародний день студента – відбулися змагання Чемпіонату м. Кіровограда з стрітболу (баскетбол 3 : 3), в якому прийняли участь 10 команд.

Наші спортсмени керовані незмінним, на протязі майже 25 років тренером, захопленим з дитячих років баскетболом, у минулому штурманом – інструктором Івановим В.О. стали чемпіонами цих змагань. На другому місці також його вихованці – представники Монголії. Третє місце дісталося баскетболістам технічного університету.

Вітаємо всіх переможців і бажаємо подальших досягнень у спорті та успіхів у навчанні.