Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Март

Курсанти льотної академії у битві на Синіх Водах

28 марта 2012

22-23 березня 2012 року за сприяння Кіровоградської обласної державної адміністрації в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім.
В. Винниченка відбулася міжнародна студентська наукова конференція «Битва на Синіх Водах 1362 року в контексті європейської історії доби середньовіччя».

Весенний подарок – для всех и каждого!

5 марта 2012

Книга, уступая определённые позиции телевидению и интернету, тем не менее, для многих из нас остаётся не только «лучшим подарком» и «источником знаний», но и тем предметом, который помогает отвлечься, разобраться в окружающей действительности и в самом себе, почерпнуть жизненные силы и позитивные эмоции. И совершенно нормальная реакция, открыв для себя интересную, привлекательную книгу, рекомендовать её своим друзьям и близким.

Обираємо найкращого за фахом

3 марта 2012

28 лютого 2012 року у нашому навчальному закладі відбувся вже традиційний Третій чемпіонат льотної академії з практичного управління повітряним рухом на звання «Кращий курсант-авіадиспетчер року». Для проведення чемпіонату колектив Науково-виробничого інституту аеронавігації підготував чергову нову версію інтелектуального тренажеру на базі багатоцільового моделюючого комплексу FUSION та модулю інтеграції «ІСКРА», що дозволяє виконувати вправи без пілота-оператора і надає членам журі інформацію про помилки, які було допущено під час виконання вправ.

2 марта 2012

НОВОСТИ СПОРТА

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2021 г. Все права защищены.vacancies worldwide