Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

У народному стилі

23 декабря 2014

На сучасному етапі розвитку суспільства нашої держави досить гостро стоїть проблема патріотичного виховання учнівської та студентської молоді.

На факультеті обслуговування повітряного руху Кіровоградської льотної академії України дану проблему вирішують шляхом залучення курсантів до творчої самодіяльності у народному стилі. Юнаки та дівчата – курсанти факультету - займаються народними танцями та співають народні пісні. Для того, щоб заохотити до активної участі у розвитку українського мистецтва серед майбутніх авіаторів, викладачі та аспіранти факультету активно приймають участь у роботі гуртків самодіяльності. Аматорські колективи та окремі виконавці вже неодноразово радували працівників академії своїми талантами на різноманітних заходах академії.
От і цього разу, 11 грудня 2014 р., в Кіровоградській льотній академії НАУ проводилась зйомка телепередачі «У народному стилі». У рамках телепередачі колектив «Чиста криниця» разом з викладачами та курсантами факультету обслуговування повітряного руху виконували народні пісні.

Докладніше – дивіться у відеосюжеті.

Центр громадських зв'язків КЛА НАУ
  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2019 г. Все права защищены.vacancies worldwide