Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Об академии

Весело, яскраво, а ще й смачно!

30 января 2015

Саме так, зі смаком та родзинками, відсвяткував свій День народження Факультет менеджменту КЛА НАУ.

Традиційно ця подія співпала із святом усіх студентів – Тетяниним днем. Настанова батьки факультету своїм підопічним була суворою. Декан А.В.Залевський підкреслив складність стану справ в країні й відзначив, що кожний курсант сьогодні зобов'язаний на своєму робочому місці – за академічною партою – досягати максимальних результатів, прагнути до вищої корисності для суспільства. Без права на нехлюйство і лінощі. Курсанти безперечно погодилися із своїм керманичем. Святкова програма, яку вони підготували, була, звичайно, патріотичною, але без жартів також не обійшлося. Менеджери – вони ж такі веселі і креативні!

Відмінною рисою святкування «у стилі ФМ» є максимальна колективність дій. Отже й цього разу протягом святкування на сцені побували, усі, як мені здалося, курсанти та викладачі факультету - по черзі одноосібно або компанією. Лунали промови й пісні, слова поваги та подяки, нагороджували найкращих та докоряли тим, хто «пасе задніх».

А першокурсники здивували усіх своїм святковим частуванням – вони заздалегідь напекли власноруч смачних тістечок та під час святкового концерту пішли глядацькою залою, пригощаючи усіх бажаючих.

День народження ФМ традиційно показав усім, що тут навчаються гарні діти: веселі, дружні, старанні. Під патронатом чуйних та відповідальних високопрофесійних наставників. Що разом вони дійсно міцна родина, спроможна досягати успіхів та варта найкращого майбутнього. Саме цього – миру та мирного майбуття бажали винуватці свята один одному та всій своїй любій України. Й висловлювали свою щиру віру в те, що так воно і буде.

Фоторепортаж можна подивитися тут.

Центр громадських зв’язків КЛА НАУ
  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2021 г. Все права защищены.vacancies worldwide