Где можно научиться летать на самолете, как стать пилотом вертолета - обучение, переучивание пилотов в КЛА НАУ
На главную Карта сайта Контакты Найти :Обучение

Військова підготовка

Дрезналь Артур Генріхович

Дрезналь Артур Генріхович
Завідуючий кафедри військової підготовки Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, кандидат технічних наук, доцент, полковник запасу

Кафедра військової підготовки Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету є єдиним в Кіровоградському регіоні військовим навчальним підрозділом, в якому військове навчання за програмою підготовки офіцерів запасу можуть проходити як студенти Кіровоградської льотної академії НАУ, так і студенти інших вищих навчальних закладів.

Навчатися мають право юнаки та дівчата.

Навчання на кафедрі військової підготовки здійснюється за кошти фізичних осіб.

Військове навчання розраховане на 2 роки та здійснюється методом військового дня або блоково протягом навчальних семестрів з студентами 3 та 4 курсів (або 4 та 5 курсів) за військово-обліковими спеціальностями авіаційного напрямку (пілот військово-транспортної авіації, пілот вертольоту, офіцер бойового управління, керівник зони посадки, офіцер штабу).

Кафедра військової підготовки розташована в окремій будівлі, має сучасну матеріально-технічну базу, навчальну авіаційну техніку та озброєння. На кафедрі працюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники з числа офіцерів запасу, які мають великий досвід кадрової військової служби в лавах Збройних Сил.

Завершальним етапом військової підготовки є проведення 30-ти денного навчального збору в військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України, де студенти складають Військову присягу на вірність Українському народові.

Випускникам кафедри військової підготовки по закінченню ВНЗ присвоюється первинне офіцерське звання "молодший лейтенант запасу".

Випускники кафедри військової підготовки мають можливість працевлаштуватися на офіцерських посадах в Збройних Силах України або в інших силових структурах і відомствах України.

Умови конкурсного відбору студентів для навчання на кафедрі військової підготовки Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету за програмою підготовки офіцерів запасу

Детальнішу інформацію можна отримати за вказаними адресою або телефоном.

Адреса: КВП КЛА НАУ, вул. Добровольського, 1, м.Кіровоград, Україна, 25005.
Телефон: +38 0522 394749.

  © ГЛАУ/КЛА НАУ 2005-2021 г. Все права защищены.vacancies worldwide